jamefaulkner

Prosty sposób na migrację Outlook Express DBX do PST Outlook

Skonfigurowany z przeglądarką Internet Explorer 5.x i 4.x, Outlook Express jest platformą przesyłania wiadomości e-mail zawartą w systemie Windows Millennium Edition, Windows 98 OS, Office 98 dla komputerów Mac i Windows 2000 OS. Program Outlook Express jest przeznaczony specjalnie dla użytkowników domowych, którzy łączą konta pocztowe za pośrednictwem dostawcy usług internetowych. Outlook Express jest oparty na otwartych standardach internetowych i może być używany z dowolnym z nich, w tym z IMAP, POP3 i SMTP. Dzięki nowemu narzędziu do migracji OE wszystkie ustawienia poczty, wiadomości, reguły i książkę adresową można bez trudu wyeksportować do programów Outlook, Exchange Server, Netscape i Windows Inbox. Plik DBX lub konto programu Outlook Express to plik bazy danych. DBX na PST konwertera Oprogramowanie

Microsoft Outlook to składnik pakietu Office, który działa jako klient do obsługi wiadomości e-mail i współpracy. Jest również znany jako menedżer informacji osobistych. Zarządza również zadaniami, kontaktami, kalendarzami, notatkami, dziennikami i wieloma innymi. Pliki w MS Outlook są przechowywane w formacie PST. Został zaprojektowany z solidnymi regułami, które dobrze zarządzają folderem skrzynki odbiorczej, a także umożliwiają integrację wielu kont pocztowych. Outlook oferuje również te same funkcje importu / eksportu, co narzędzia migracyjne OE.

Wybierz najlepszego klienta poczty e-mail zgodnie ze swoimi potrzebami -
Dla ogólnego przeglądu poniżej opisałem kilka podstawowych sytuacji, od których zależy wybór klienta poczty e-mail (Outlook i Outlook Express):

MS Outlook - jeśli potrzebujesz zarządzania zintegrowanymi folderami osobistymi, kontaktami i zadaniami, kalendarzami itp., Jeśli korzystasz z pakietu Office i chcesz skorzystać z jego funkcji integracji z MS Exchange Server.

Outlook Express - jeśli potrzebujesz pakietu Office 98 dla komputerów Mac i chcesz zintegrować się z programem Outlook Express, jeśli Twoje podstawowe wymagania to funkcje obsługi wiadomości e-mail i grup dyskusyjnych.

Czasami może być konieczne otwarcie pliku DBX w MS Outlook. MS Outlook otwiera tylko pliki PST, więc nie można otworzyć pliku DBX w MS Outlook bez konwersji go do formatu PST. Istnieje wiele powodów do konwersji, takich jak zapisanie pliku DBX przed uszkodzeniem, zmiana platformy komunikacyjnej oraz brak zainstalowanego programu Outlook Express w systemie. Ale przed konwersją musisz zainstalować Windows Live Mail. Jest domyślnie instalowany w systemie Windows Vista, ale w Windows 7 i 8 musisz pobrać i zainstalować Windows Live Mail.

Aby używać programu Outlook Express jako klienta obsługi wiadomości do wysyłania i odbierania wiadomości e-mail, skonfiguruj konta, wprowadzając wszystkie szczegóły dotyczące ustawień konta pocztowego. Użytkownicy, którzy uzyskują dostęp do tego samego komputera, mogą mieć osobne konto dla każdej osoby lub jeden użytkownik może również mieć więcej niż jedno konto, każde do różnych celów, takich jak wiadomości e-mail, poczta urzędowa, biznes itp. Outlook Express działa płynnie.
jamefaulkner
0 Likes
0 Shares
Comment
Suggested
Recent