jamefaulkner

Využijte programování převaděče Simple Trick a Professional Outlook Express DBX na PST

Outlook Express a Outlook jsou slavné e-mailové zákaznické aplikace přístupné pro klienty pracovní oblasti Windows. Viewpoint Express je ukončený e-mailový zákazník přístupný pouze pro několik formulářů Windows. Outlook je opět přístupný v sadě MS Office stejně jako jiná aplikace. Na rozdíl od aplikace Outlook Express je zákazník aplikace Outlook hluboce mainstream mezi klienty pracovní oblasti. Navzdory skutečnosti, že někteří domácí lidé a staré asociace dosud používají Outlook Express. DBX na PST převaděče Software

Někdy mohou klienti narazit na okolnost, kdy musí změnit své e-mailové záznamy. Pohyb e-mailu a transformace e-mailu jsou dvě odlišné činnosti, na které by měl e-mailový klient pamatovat. Pohyb e-mailů je cyklus, ve kterém přemisťujete e-mailové záznamy počínaje od jednoho e-mailového zákazníka až po dalšího. Bylo by tak přirozené, když oba e-mailoví zákazníci podporují podobný design záznamu, do kterého máte své e-mailové zprávy a další informace. V případě, že oba e-mailoví zákazníci podporují různorodé designy záznamů, bude přemístění e-mailů testováno. Za takových okolností musíte provést změnu e-mailu, což je cyklus, při kterém převádíte e-mailové záznamy do různých konfigurací.

Přístup k přechodu z DBX na Outlook


Protože Outlook Express je starý e-mailový zákazník a poskytuje méně důležitých informací než Outlook, mohou e-mailoví klienti změnit své e-mailové zákazníky z Outlook Express na Outlook. Můžete také přemýšlet o této situaci: využívali jste Outlook Express v minulém přidružení. Přesto jste si v současné době vyměnili práci. Ve svém novém přidružení musíte využívat zákazníky Microsoft Outlook. To by bylo tak přirozené, že můžete v zásadě představit MS Outlook ve vašem rámci a uspořádat na něm svůj e-mailový účet. V případě, že potřebujete využít svoji starou poštovní schránku, která byla odložena v obálkách DBX, jak to můžete udělat? Viewpoint Express ukládá e-mailové zprávy do dokumentů DBX, ale Outlook tuto organizaci nepodporuje. Může otevřít pouze PST, který se jinak nazývá domácí skladovací tabulka a dokumenty MSG. Proto byste měli změnit DBX na design PST.

Nástroj pro převod DBX na PST


Existují dva odlišné způsoby, jak můžete provést převodník DBX na PST. První je ruční senzace, která nevyžaduje žádné placené programování. Druhá je také expertní aplikace převaděče DBX na PST. Nechte mě tu být legitimní, ruční senzace nezmění DBX na design PST. Může vám pomoci s doručováním e-mailových zpráv od organizátorů DBX zákazníkovi MS Outlook. Viewpoint Express vám nedává žádné zvýraznění exportu k odesílání e-mailových zpráv zákazníkům aplikace Outlook. Navzdory skutečnosti, že Outlook má základní zvýraznění Import a Export, nepodporuje Outlook Express. Chcete-li importovat e-mailové zprávy z aplikace Outlook Express do zákazníka aplikace Outlook, budete potřebovat Windows Live Mail, e-mailovou zákaznickou aplikaci od společnosti Microsoft.

Záznamy DBX jsou samozřejmě skryté obálky ve vašem rámci Windows. Než to můžete udělat, měli byste mít ve svém rámci organizátory DBX. Když je najdete, duplikujte je do alternativní oblasti. Vzhledem k tomu, že nyní máte ve svém rámci organizátory DBX, můžete začít cestou k doručování e-mailových zpráv do aplikace Outlook PST.
jamefaulkner
0 Likes
0 Shares
Comment
Suggested
Recent