jamefaulkner
1+ Views

Lotus Notes to Outlook Tool do konwersji NSF do PST z e-mailem, kontaktami, kalendarzem

Lotus Notes to Outlook Converter to niezawodna i bezpieczna aplikacja do przenoszenia wiadomości e-mail do wysyłania kopert ze skrzynek pocztowych Lotus Notes do programu Outlook. Wybierz NSF na PST konwertera oprogramowanie, aby zrozumieć działanie aplikacji i podkreślić przed zakupem zezwolenia na wydanie narzędzia.

Lotus Notes do Outlooka stało się obecnie typowym zadaniem zmian. Obie są dobrze znanymi i szeroko wykorzystywanymi aplikacjami e-mail do handlu informacjami, zaczynając od jednego miejsca, a następnie do drugiego.

Ponadto Lotus Notes może być używany z różnymi bazami informacji i aplikacjami Domino. Oszczędza całe wiadomości, kontakty i inne dane w rekordzie .nsf.

Punkt widzenia z drugiej strony również przemawiał jako menedżer informacji osobistych. Jest to aspekt pakietu Microsoft Office. Większa część 1 000 000 populacji używa aplikacji Outlook do wysyłania / pobierania informacji, zaczynając od jednego miejsca, a następnie do następnego. Pomaga w nadzorowaniu wiadomości, książki adresowej, harmonogramów, zadań, zapisów, archiwów, dzienników i innych rzeczy na dysku twardym. Podobnie, tworzy samotnego organizatora PST do przechowywania połączonej bazy informacji, na przykład kontaktów, wiadomości, harmonogramów i tak dalej

Koniec:


Dwie techniki wysyłania organizatorów Lotus Notes do Outlooka z wiadomościami, kontaktami i harmonogramami. Strategia ręczna jest dopuszczalna do wykonania, jednak wiąże się z nią wiele wad. W przeciwieństwie do ręcznej strategii transformacji Lotus Notes do Outlooka, rozwiązanie zewnętrzne jest natychmiastową i bezpieczną metodologią. Zobacz, jak działa produkt, pobierając bezpłatną wersję demonstracyjną instrumentu, która umożliwia obrót początkowymi 10 NSF do PST bez kosztów.
jamefaulkner
0 Likes
0 Shares
Comment
Suggested
Recent