omidkhalilpour

شهروندی دومینیکا

نگاهی به برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا
یکی از روش‌هایی که‌ می‌توان از طریق آن نسبت به دریافت پاسپورت و شهروندی دومینیکا اقدام کرد، استفاده از انواع برنامه‌های سرمایه‌گذاری است که توسط دولت در این مورد ارائه می‌شود.

برنامه شهروندی اقتصادی نیز برای اولین بار در حدود 29 سال پیش تاسیس شد. با استفاده از این برنامه امکان دریافت پاسپورت دوم غیرقابل فسخ، به متقاضیان و خانواده‌‌‌‌ها، تنها در مدت 4 تا 6 ماه بدون اینکه به رفتن و اقامت در این کشور نیاز باشد، وجود دارد. این برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا به صورت قانونی بوده و براساس آن می‌توان نسبت به دریافت تابعیت دوم از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور اقدام کرد.

نکته مهم دیگر در این خصوص نیز ارزان بودن روند قیمت پاسپورت دومینیکا از طریق برنامه‌های سرمایه‌گذاری است که با حداقل مبلغی در حدود 100.000 دلار آغاز می‌شود. برای بهره‌مندی از این برنامه دولت دومینیکا ملاحظاتی را نیز درنظر دارد. درواقع شرکت در برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا برای افراد معتبر امکان‌پذیر است.

این اعتبار از طریق آژانس‌های تحقیقاتی مربوطه برای تمام افراد بالای 18 سال انجام می‌گیرد. به این ترتیب افراد فاقد هرگونه سابقه کیفری که سوابق آن‌ها نیز به طور مرتب چک می‌شود مجوز اخذ تابعیت و اقامت دومینیکا را خواهند داشت. همچنین عاری بودن از هرگونه بیماری و به سر بردن در سلامتی کامل شرط دیگر برای شرکت در این برنامه است.
Comment
Suggested
Recent
Cards you may also be interested in